Opr. Dr. Osman Gücük

(Урология)

Opr. Dr. Osman Gücük

2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.
Uzmanlığını 2009 yılında Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Üroloji Uzmanı ünvanını aldı. GATA'da laparoskopi kursuna kaydoldu. Perkütan böbrek cerrahisi eğitimini Keçiören Araştırma Hastanesi'nde tamamladı. Araştırma alanları Endoüroloji, Üro-Onkoloji, Androloji, Kadın Ürolojisi ve Pediatrik Üroloji'dir.
Uluslararası dergilerde yayınlanmış 8 makalesi, ulusal dergilerde 7 makalesi, uluslararası kongrelerde 5 posteri ve ulusal kongrelerde 2 posteri bulunmaktadır.
İyi derecede İngilizce bilmektedir, evli ve 2 çocuk babasıdır.
İlgi Alanları:
Laparoskopik Böbrek Kanseri, Böbrek Kistleri, Darlık/Böbrek Tıkanıklığı Cerrahisi, Kapalı (Perkütan / Esnek-RIR) Holmium Lazer Litotripsi ile Böbrek Taşı Cerrahisi, Lazer Endoskopik Üreter Taşı Cerrahisi.
Kapalı mesane kanseri ameliyatı (TUR-M), Radikal sistektomi ile iliak mesane (yapay mesane) cerrahisi, Mesane kanseri ve mesane taşlarının lazer ile kapalı ameliyatı
Laparoskopik Prostat Kanseri Cerrahisi. Prostat bezinin endoskopik tedavisi (lazer ve plazma kinetik teknolojisi, TUR-P, TURIS, BiVAP, HOLEP kullanılarak prostat bezinin tedavisi).
Testis Kanseri Tedavisi, İdrar Kaçırma Tedavisi, Varikosel ve Kısırlık Tedavisi, İnmemiş Testis, Hipospadias (Peygamberin Sünneti), Sünnet.
Sertleşme problemlerini (iktidarsızlık) çözmek için hem yanal hem de boylamasına büyütülebilen tek parça, iki parça, üç parçalı penis protezi (joy stick/bliss stick) implantasyonu.

Trust Pilot Fill Form Call Us WhatsApp